Job proaspăt! Opperations Support Specialist la Connections Consult

Jobs-091Connections Consult este o companie externalizata cu sediul in Romania, infiintata in 2005, in Bucuresti, cu trei domenii majore de expertiza: externalizarea proceselor de afaceri, externalizarea serviciilor IT si integrarea sistemului. Serviciile de outsourcing sunt livrate în următoarele verticale: servicii administrate, outsourcing de resurse, leasing personal.

Connections a marcat, în 2016, primii pași ai extinderii regionale cu birourile de deschidere din Belgrad, Serbia și Sofia, Bulgaria. Strategic, Connections se concentrează pe 3-S (fundamentele cheie): Instrumente IT sofisticate, proces intern de HR puternic și expansiune internațională durabilă. Connections are o echipă puternică de peste 300 de profesioniști care susțin procesele interne și nevoile clienților.

Dacă te tentează un job la Connections, uită-te mai jos:

Cerinţe:

  • Nivel mediu spre avansat de utilizare a programului Excel;
  • Nivel mediu de utilizare a programelor PowerPoint și Word;
  • Engleză avansată;
  • Gândire analitică, capacitate de auto-organizare, atenție la detalii;
  • Abilitatea de a lucra cu o cantitate mare de informații, o viteză mare de lucru;
  • Abilități de comunicare, capacitatea de adaptare la diferite sarcini și medii de lucru.

Responsabilități:

  • Introducerea, validarea și prelucrarea datelor;
  • Primirea rapoartelor zilnice de vânzări, modificarea manuală a fiecăruia pentru a fi compatibil și încărcarea rapoartelor finale către dosarele externe pentru a fi prelucrate ulterior;
  • Completarea rapoartelor cu datele specifice ale clienților;
  • Furnizarea noilor fișiere de listare sau a documentelor de logistică;
  • Generarea de rapoarte către clienți;
  • Generarea fișierelor ca formulare de comandă;
  • Transferareainformațiilor necesare în PPT.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și competitivă;
  • Cursuri de formare aprofundată cu cele mai actualeinstrumente și tehnologii;
  • Pachet salarial competitiv;
  • Oportunități de creștere accelerată a carierei.

Trimite un CV și o scrisoare de motivare către Alexandra Vlăduț, email: recrutare@connectionsconsult.ro

Mai multe detalii aici: http://connectionsconsult.ro/careers/operations-support-specialist/

Te așteptăm!

Lasă un răspuns